• 05 KWI 15

    Przedszkolaki… na lekcji wychowania fizycznego

    31 marca po raz kolejny w naszej Szkole Podstawowej odbył się Dzień Otwarty dla przyszłorocznych uczniów klas I . Naszym przedszkolakom nie brakuje fantazji i energii do wspólnego poznawania świata przez gry i zabawy w których wszyscy chętnie uczestniczyli.
    Każdy z naszych małych gości, dzięki magicznym umiejętnościom, mógł zmienić się w samochód i berka . Zajęcia bardzo zaciekawiły uczniów zaczynając od rozgrzewki z kółkami do gry w ringo z odpowiednim rzutem i chwytem. Po wyczerpującej rozgrzewce przedszkolaki wzięli udział w części głównej. Pierwszym zadaniem był naskok na skrzynię, oraz przejście przez tor przeszkód. Na twarzach dzieci w toku lekcji końcowej pojawił się uśmiech, gdy tylko zobaczyli kolorowe balony i związane z nimi zabawy. Nasi goście chętnie brali czynny udział w lekcji przeprowadzonej na sali gimnastycznej. Było nam bardzo miło poznać wszystkie dzieci, a miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci.

    Opracowanie: Dorota Malczewska