Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PODSUMOWANIE XVI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI PH. „Z górki na pazurki - moje ferie”

Chętni uczniowie naszej szkoły, podczas zajęć świetlicowych wykonywali zimowe prace konkursowe ph. „Z górki na pazurki – moje  ferie” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną  w Radomsku. Celem konkursu było przedstawienie jak uczniowie spędzali tegoroczne zimowe ferie, rozbudzenie wyobraźni, pobudzenie do plastycznej wypowiedzi, zainspirowanie do samodzielnych poszukiwań i obserwacji.

Chęć udziału w konkursie wykazały 4 uczennice ( Wiktoria Madej, Gaja Uchrońska, Zofia Rogaczewska oraz Amelia Morawska).

Ogółem na konkurs wpłynęło 505 prac z całej Polski, z czego nasza uczennica Zosia Rogaczewska ( klasa Ia) otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkie dziewczynki otrzymały pochwały za udział w konkursie i reprezentowanie szkoły na gruncie ogólnopolskim.