Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

31 Finał 29 stycznia…

To już nasz 20 Szkolny Finał WOŚP!

Chłodne niedzielne przedpołudnie 19 stycznia 2023 roku było dla 6 uczniów klasy   VII i VIII Szkoły Podstawowej w Łękińsku dniem niesienia pomocy pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!” w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem za zebrane środki finansowe WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Uczniowie już po raz dwudziesty brali udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję w szkole koordynowała Małgorzata Jegier.  Opiekę nad uczniami w sprawowali również opiekunowie p. Agnieszka Kowalczyk i p. Eliza Gaik. Nauczycieli w zbiórce wspomogli rodzice kwestujących uczniów: Mai Gaik, Amelii Biegańskiej, Oliwii Kowalczyk, Pauliny Stawkiej, Julii Hejak i Nikoli Stasiak.  Uczennice pierwszy raz wzięły udział w kweście WOŚP. W tym roku uczniowie wraz z opiekunami kwestowali w Łękińsku, Kleszczowie i strefie przemysłowej w Bogumiłowie. Klub sportowy MotoPower Kleszczów zorganizował tam zawody dla osób trenujących cross country, motocross i  Quad. Uczestników zawodów  nie odstraszyły warunki pogodowe, a warunkiem udziału w imprezie był datek do puszki WOŚP. W Łękińsku i w Kleszczowie uczniowie prowadzili kwestę przy kościele oraz zbiórkę uliczną. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwała również kleszczowska Policja. Wolontariusze i opiekunowie podczas zbiórki spotkali się z pozytywnymi emocjami i miłymi komentarzami wspomagających.

Każdy z wolontariuszy, oprócz identyfikatora –  posiadał symbol Fundacji – serduszko oraz tekturową skarbonkę. Puszki zostały przekazane do sztabu WOŚP w Pajęcznie przez panią Małgorzatę Jegier, która czuwała nad rozliczeniem puszek. Każdy wolontariusz otrzymał imienne rozliczenie 31 finału WOŚP oraz drobne gadżety. Dzięki hojności ofiarodawców uczniowie zebrali kwotę prawie 8 tysięcy 700 zł.

Najwięcej udało się zabrać na zawodach w Bogumiłowie – bo prawie 5 tysięcy złotych. Najlepszymi kwestorami okazali się: Maja Gaik – 2069zł i 100€,  Amelia Biegańska – 2098zł, Nikola Stasiak – 1278,51zł oraz Julia Hejak – 1239zł.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do właściwego przebiegu tej ogólnopolskiej akcji, szczególnie uczniom, rodzicom kwestujących uczniów, opiekunom i policjantom z Posterunku Policji w Kleszczowie.

Opiekunowie i wolontariusze WOŚP w SP Łękińsku

Koordynator: Małgorzata Jegier