Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bal choinkowy

Karnawał to niewątpliwie czas zabawy i radości. Dlatego po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci Dyskoteki Karnawałowej, która odbyła się 12 stycznia po skończonych zajęciach. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, udekorowaną zimową scenerią mieniącą się światłami dyskotekowymi.   

Niektórzy uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią i przybyli w pięknych strojach karnawałowych. Świetną zabawą dla najmłodszych zajęły się panie animatorki, które poprowadziły wiele wspaniałych zabaw i konkursów dla uczniów. Następnie światła przygasły i starsi uczniowie dołączyli do wspólnej zabawy przy najbardziej lubianych utworach muzycznych.

Jednym z punktów programu była „filmobudka 360”, która cieszyła się ogromnym powodzeniem.  Uczestnicy zabawy mogli wykonać koleżeńskie, zabawne filmiki.

Podczas zabawy uczniowie korzystali z poczęstunku, który przygotowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy!

Atmosfera była fantastyczna, a tańcom nie było końca. Jednak jak wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejny bal karnawałowy już za rok.