Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Charytatywny Bieg Belfrów – Edycja III

Charytatywny Bieg Belfrów to wirtualna akcja łącząca nauczycieli i pracowników oświaty z całej Polski, którzy promując aktywność fizyczną wspierają finansowo dzieci wymagające kosztownego leczenia.

W terminie od 1 do 31 października należy pokonać wybrany przez siebie dystans: bieg- 6 km, spacer – 6 km lub jazda na rowerze - 12 km i wykupić pakiet startowy. Całość zysku pochodzącego ze sprzedaży pakietów startowych Biegu Belfrów zostanie w tym roku przekazana na Wojtusia Runke, który walczy z potworną chorobą - siatkówczakiem obuocznym – nowotworem złośliwym, który zabrał mu już jedno oczko.

W czwartkowe popołudnie nauczyciele i pracownicy naszej szkoły również ruszyli na spacer (6km) po okolicy Łękińska dołączając tym samym do grona belfrów o wielkich sercach! Po zakończonym marszu gratulacje i pamiątkowe medale wręczyła uczestnikom Wicedyrektor szkoły p. Izabela Marcinkowska.

W akcji charytatywnej wzięło udział 27 pracowników szkoły, tym samym udało się pozyskać 1720 zł na leczenie Wojtusia. Dziękujemy wszystkim którzy zdecydowali się na udział i pomoc.

 Pomaganie jest naprawdę fajne!