Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

EKOLOGICZNA RAMKA DLA BABCI I DZIADKA

19 Stycznia upłynął termin składania prac konkursowych na „EKOLOGICZNĄ RAMKĘ DLA BABCI I DZIADKA” z okazji zbliżającego się ich święta (dla przypomnienia 21 i 22 stycznia). Wpłynęło dużo prac.  Każda z nich była inna, niepowtarzalna.

W założeniu konkursu było wykonanie ekologicznej ramki z materiałów znalezionych w domu, takich jak: korek, guziki, wstążka, makaron i inne materiały, które uczestnicy posiadali w domu. Praca mogła zostać wykonana z papieru, brystolu, bloku technicznego lub tektury i estetycznie wykonana, mogła również zawierać zdjęcie lub życzenia.

Jury miało bardzo duży problem z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie i wymagały od twórców dużego nakładu pracy. Ostatecznie jury podjęło jednogłośną decyzję – wszystkie prace zasługują na I miejsce.

Wierzymy, iż wszystkie piękne prace sprawią babciom i dziadkom, którzy je otrzymają, mnóstwo radości i uśmiechu na twarzy. My również w tym miejscu składamy wszystkim babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pogody ducha, miłości i radości oraz zadowolenia ze swoich wnuków.

Gratulujemy pomysłów uczniom i rodzicom.

Opracowała Agata Stępień