Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Graliśmy już po raz 18-ty

Niedzielne mroźne przedpołudnie 31 stycznia 2021 roku było dla 8 uczniów klasy  VII i VIII Szkoły Podstawowej w Łękińsku dniem niesienia pomocy pod hasłem .„Finał z głową” w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finały od 1993 r. niezmiennie były organizowane na początku stycznia. W tym roku po raz pierwszy 29-letniej historii zbiórek termin finału został przesunięty ze względu na narodową kwarantannę. Tym razem zbierano środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym zebrane środki zostaną przeznaczone na laryngologię. Uczniowie już po raz osiemnasty brali udział w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję w szkole koordynowała Małgorzata Jegier.  Opiekę nad uczniami w dniu finału sprawowała również Izabela Segiet. 

Nauczycieli w zbiórce wspomogli rodzice kwestujących uczniów: Oskara Okonia, Joanny Wiernickiej, Mikołaja Zajdla, Michała Grąckiego, Julii Dwornik, Marii Sosińskiej, Natalii Sowy i Zuzanny Stępczyńskiej. Szczególnie należy docenić Joasię, Marysię, Zuzię i Michała którzy po raz kolejny wzięły udział w kweście WOŚP. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwała również kleszczowska Policja. Wolontariusze i opiekunowie podczas zbiórki spotkali się z pozytywnymi emocjami i miłymi komentarzami wspomagających. Niejednokrotnie dało się słyszeć komentarze „…Fajnie, że jesteście… Miło Was widzieć… Trzeba wspomóc… Wielu darczyńców przyjeżdżało tylko po to, aby do puszek wrzucić datki.

Każdy z wolontariuszy, oprócz identyfikatora –  posiadał symbol Fundacji – serduszko oraz tekturową skarbonkę. Uczniowie kwestowali w Łękińsku oraz Kleszczowie prowadząc kwestę przy kościele oraz zbiórkę uliczną. Puszki zostały przekazane do sztabu WOŚP w Pajęcznie, gdzie zostały komisyjnie przeliczone. Każdy wolontariusz otrzymał imienne rozliczenie 29 finału WOŚP oraz drobne gadżety.

Dzięki hojności ofiarodawców w tym trudnym pandemicznym czasie uczniowie zebrali kwotę ponad 3817 PLN!

Najlepszymi kwestorami okazały się: Julia Dwornik – 845,61, Mikołaj Zajdel – 630,93 zł i Zuzanna Stępczyńska – 596 zł.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do właściwego przebiegu tej ogólnopolskiej akcji, szczególnie rodzicom kwestujących uczniów i policjantom z Posterunku Policji w Kleszczowie.

Koordynator: Małgorzata Jegier


maluchy wieszają plakat