Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs UNAWEZA- możemy wygrać obecność Martyny Wojciechowskiej u nas w szkole!

Wystartował konkurs MŁODYCH GŁÓW, w którym do wygrania jest wizyta Martyny Wojciechowskiej w wygranej placówce. Dziennikarka, podróżniczka, założycielka Fundacji UNAWEZA odwiedzi dwie szkoły na dowolnym krańcu Polski.

Na czym polega zadanie konkursowe? To bardzo proste - przygotujcie wspólnie z klasą pracę, w dowolnej formie: plakatu, grafiki, wideo i przedstawcie "Czym są dla Was MŁODE GŁOWY i zdrowie psychiczne?"

Prace będą oceniane przez czteroosobowe jury z Fundacji UNAWEZA. Liczy się KREATYWNOŚĆ, więc dajcie z siebie wszystko. I działajcie wspólnie, bo RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zgłoszenia do konkursu można dokonać do 09.03.2023 r. u p. Niny Podlejskiej lub p. Lucyny Barańskiej. Rozstrzygnięcie konkursu już 24.03.2023.

TO OSTATNI DZWONEK. Czas zacząć mówić o zdrowiu psychicznym otwarcie.

Regulamin znajduje się na stronie Fundacji UNAWEZA.