Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

"– Puchatku?

– Tak Prosiaczku?

– Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś"

Któż z nas nie zna tego cytatu? Albo bohaterów wypowiedzianych słów?

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Tego dnia urodził się właśnie twórca uroczego, żółtego misia- Alan Alexander Milne. Mieszkańca Stumilowego Lasu (Kubusia Puchatka) od prawie 100 lat uwielbiają i kochają dzieci na całym świecie.

Świetlica szkolna również przyłączyła się do świętowania Dnia Kubusia Puchatka i z tej właśnie okazji najmłodsi uczniowie naszej szkoły podczas zajęć świetlicowych zapoznali się z historią powstania książki o Kubusiu Puchatku. Dla dzieci przygotowano „Kubusiowe” zadania ( krzyżówki, puzzle, sudoku oraz liczne. zagadki).  Tego dnia nie zabrakło również skocznych  zabaw ruchowych.

Był to dzień w pełni poświęcony Kubusiowi Puchatkowi- oglądaliśmy również fragmenty bajki, tworzyliśmy prace plastyczne, kolorowaliśmy Misia i jego przyjaciół oraz wykonywaliśmy zakładki do książki z najpiękniejszymi cytatami wypowiedzianymi przez uroczego Kubusia Puchatka.

Cieszymy się, że razem miło spędziliśmy ten czas, a dzięki takim zajęciom i bohaterom opowieści o Stumilowym Lesie zrozumieliście co to znaczy prawdziwa i bezcenna przyjaźń.