Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pearson & BBC BIG LIVE LESSONS

Live Classes to wyjątkowy na całym świecie projekt nauki języka angielskiego, do którego z inicjatywy p. Marty Chobot dołączyli uczniowie naszej szkoły (klasa IVa, VIa i VIb oraz VIIa).

Jest to jedyny w swoim rodzaju projekt, który umożliwia uczniom wejście do klasy językowej online. W jednej lekcji bierze udział wielu uczniów z całego świata. 

Zajęcia międzynarodowe prowadzone są we współpracy wydawnictwa Pearson z wiodącymi ekspertami i największymi markami BBC.

Lekcje prowadzone są przez native speaker’a. Podczas i po lekcji uczniowie nie tylko komunikują się po angielsku i doskonalą swoje umiejętności językowe, ale także uczą się pracować w dużych grupach, szanować różnorodność. Prowadzący zajęcia zachęcają uczniów do wspólnej pracy, zadają pytania, angażują uczniów do rozwiazywania szeregu zadań związanych z tematem lekcji. Tematyka lekcji jest dopasowana do wieku, poziomu językowego i zainteresowań uczniów.

Uczniowie klas VI wzięli udział w zajęciachTechnobabble: How Transport Will Change in the Future. Uczniowie klasy IVa: London Zoo, natomiast uczniowie klasy VIIa: Adventures of a Lifetime.

Wszystkie zajęcia są fantastyczną okazją do sprawdzenia siebie pod względem  swoich umiejętności językowych oraz zastosowania ich w praktyce. Uczniowie zdecydowanie stwierdzili, iż możliwość uczestniczenia w zajęciach, na których obecni są uczniowie z całego świata jest niezwykłym doświadczeniem, szansą na przeżycie czegoś nietypowego.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz aktywną postawę podczas zajęć.

Marta Chobot