Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pearson & BBC BIG LIVE LESSONS

Live Classes to wyjątkowy na całym świecie projekt nauki języka angielskiego, do którego z inicjatywy p. Marty Chobot dołączyli uczniowie naszej szkoły (klasa IVa, VIa i VIb oraz VIIa).

Jest to jedyny w swoim rodzaju projekt, który umożliwia uczniom wejście do klasy językowej online. W jednej lekcji bierze udział wielu uczniów z całego świata. 

Zajęcia międzynarodowe prowadzone są we współpracy wydawnictwa Pearson z wiodącymi ekspertami i największymi markami BBC.

Lekcje prowadzone są przez native speaker’a. Podczas i po lekcji uczniowie nie tylko komunikują się po angielsku i doskonalą swoje umiejętności językowe, ale także uczą się pracować w dużych grupach, szanować różnorodność. Prowadzący zajęcia zachęcają uczniów do wspólnej pracy, zadają pytania, angażują uczniów do rozwiazywania szeregu zadań związanych z tematem lekcji. Tematyka lekcji jest dopasowana do wieku, poziomu językowego i zainteresowań uczniów.

Uczniowie klas VI wzięli udział w zajęciachTechnobabble: How Transport Will Change in the Future. Uczniowie klasy IVa: London Zoo, natomiast uczniowie klasy VIIa: Adventures of a Lifetime.

Wszystkie zajęcia są fantastyczną okazją do sprawdzenia siebie pod względem  swoich umiejętności językowych oraz zastosowania ich w praktyce. Uczniowie zdecydowanie stwierdzili, iż możliwość uczestniczenia w zajęciach, na których obecni są uczniowie z całego świata jest niezwykłym doświadczeniem, szansą na przeżycie czegoś nietypowego.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz aktywną postawę podczas zajęć.

Marta Chobot