Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Święty Mikołaj Dla Seniora

Święta to magiczny czas, bo spełniają się marzenia, te małe i te duże. Na stronie  fundacji ,,Święty Mikołaj dla Seniora” zostały umieszczone setki listów od seniorów z całej Polski , które zostały napisane z nadzieją, że marzenia się spełnią – marzenia, które często dla nas wydają się błahe, takie zwykłe.

Szkolny Klub Wolontariatu przy wsparciu i koordynacji p. Agaty Stępień po raz kolejny wybrał nie jeden list do świętego Mikołaja, ale dwa. W ten sposób Szkolny Klub Wolontariatu spełnił marzenia pani Marii  i pani Krystyny, mieszkanek Kleszczowskiego Domu Opieki Świętej Barbary, który jest prowadzony przez Fundację Servire Homini. Zostały przygotowane paczki według listów do Świętego Mikołaja. Takim oto sposobem zostały spełnione marzenia o kapciach, skarpetkach, szamponie, kocykach, poduszce oraz „małym co nie co” do herbatki.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną i spełnili marzenie pań – Krystyny i Marii serdecznie dziękujemy i zapraszamy do przyłączenia się za rok!

List Fundacji Święty Mikołaj dla Seniora

DROGI ŚWIĘTY MIKOŁAJU!

Pewnie jak każdy z nas, marzysz czasem, żeby pędzący świat na chwilę zwolnił, a znana codzienność stała się magiczna i nadzwyczajna? Razem z naszymi Elfami i Reniferami, chcemy Ci szepnąć do ucha, że to właśnie ten moment… bo dziś, w Dom Pomocy Społecznej Dom Świętej Barbary, jego podopieczni spędzają wspólną Wigilię, śpiewając kolędy, dzieląc się wzruszeniem i otrzymując prezenty w odpowiedzi na swoje listy do Świętego Mikołaja, czyli właśnie do Ciebie.

Agata, ogromnie dziękujemy Tobie i Szkolnemu Klubowi Wolontariatu, za dołączenie do Ekipy Świętego Mikołaja i Wasz udział w akcji, która pomaga poprawić losy tysięcy podopiecznych placówek opiekuńczych w całej Polsce. Dzięki osobom takim jak Wy, już od pięciu lat możemy spełniać marzenia Seniorów w okresie świąt Bożego Narodzenia i mamy motywację, by działać dalej.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się wspólnie zebrać wszystkie paczki dla podopiecznych tej placówki, które w tym momencie są przekazywane jej mieszkańcom. Dla nich z pewnością to magiczny czas, bo poza pomocą materialną, otrzymują Twoją uwagę, troskę i obecność.

I chociaż nie wręczasz prezentu Seniorowi osobiście, tylko zostawiasz podarek pod choinką i niezauważony znikasz w kominie, pamiętaj, że Twój gest pozostawi po sobie piękne emocje. W wielu osobach przywróci nie tylko wiarę w magię świąt, ale także chęć do życia i radość, które czasem wydają nam się tak naturalnie obecne, podczas gdy wielu osobom, zwłaszcza starszym i samotnym, tak bardzo ich brakuje.

Mamy nadzieję, że udział w akcji również dla Ciebie był niezwykłym doświadczeniem, które pozwoliło Ci się na chwilę zatrzymać w codzienności i dostrzec magię.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Już w połowie stycznia na stronie www.swietymikolajdlaseniora.pl pojawi się fotorelacja z finałów akcji, organizowanych w placówkach opiekuńczych. Zachęcamy do odwiedzenia galerii już niebawem!

Podziel się swoją delikatnością i wesprzyj zbiórkę, a my zmienimy placówki opiekuńcze w ciepłe domy dla seniorów: wejdź i wpłać 5 zł i zmieniaj z nami świat seniorów https://www.siepomaga.pl/podziel-sie-delikatnoscia.

Pozdrawiamy,

Fundacja Święty Mikołaj Dla Seniora