Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wiosenne tulipany i żonkile oraz Wielkanocne zajączki na świetlicy

Kwiat, który zawsze kojarzony jest z nadejściem wiosny. Jego kwiaty mogą być żółte, białe lub kremowe, dzięki czemu jest niezwykle dekoracyjny. Oczywiście mowa o żonkilach.

Jaki jest jeszcze kwiatek który niewątpliwie kojarzy nam się z wiosną i wcześniej wspomnianymi żonkilami? Oczywiście tulipany.

Uczniowie klasy III b podczas świetlicowych zajęć próbowali swoich sił w wykonaniu tych kwiatków. Jak się okazuje, wykonanie zarówno tulipana jak i żonkila (nie skomplikowanego kwiatka) wymaga wiele cierpliwości.


Uczniowie klas 1b i 2b podczas zajęć świetlicowych próbowali swoich sił w wykonaniu Wielkanocnego zajączka. Zajączek po złożeniu posiadał małą kieszonkę, do którego można było włożyć małe jajko. Okazało się, że wykonanie prostego zajączka z papieru, nie było wcale takie proste jak się na początku wydawało. Po zakończeniu, uczniowie prezentowali swoje prace.