Zapraszamy na Szkolną Kawiarenkę!
Dyrekcja oraz Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie zapraszają nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców na kolejną edycję Szkolnej Kawiarenki, która odbędzie się 25 lutego 2026 r.
O godzinie 16:30 zapraszamy rodziców na prelekcję prowadzoną przez pana Tomasza Wilczewskiego – zaproszonego gościa, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas spotkania będzie można poczęstować się kawą, herbatą oraz słodkimi wypiekami przygotowanymi specjalnie na tę okazję.
Jak co roku wydarzeniu towarzyszy również akcja charytatywna, organizowana na rzecz Maksymiliana Mazurka – 10‑letniego chłopca z Działoszyna chorującego na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Całkowity dochód ze sprzedaży domowych wypieków przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli zostanie przekazany na jego leczenie.
Każda zakupiona słodkość to realne wsparcie dla Maksa i jego rodziny.
Razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego!
Serdecznie zapraszamy!


